La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine

  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine je ve vzdálenosti 3 km od Chrám archanděla Michaela, a nabízí terasu s plaveckým bazénem. Apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine se nachází 1 km od Festivalový palác a kongresové centrum ve městě Cannes a nabízí plavecký bazén.

Pro hosty je k dispozici kuchyňka.

Apartmán má hlavní umístění, v níž se nachází MJC Picaud v docházkové vzdálenosti. Nacházejí se zde Cafe Pico a Belle Plage, kde se podávají pokrmy francouzské kuchyně, které najdete 6 minut chůze od ubytování. Autobusová zastávka Mediatheque je vzdálena 50 metrů od nemovitosti.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine Cannes
Palais Noailles
Cena pouze pro mobilní zařízení

Palais Noailles

6.0
Dostačující 3 recenze
157 m od ubytování
Appartement 2 Chambres
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartement 2 Chambres

9.0
Výjimečný 1 recenzi
189 m od ubytování
Le Noailles 1 Scls - Wifi, Climatisation
Cena pouze pro mobilní zařízení

Le Noailles 1 Scls - Wifi, Climatisation

7.7
Dobrý 4 recenze
294 m od ubytování

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine apartmán umístěn?
      Apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine apartmán se nachází v blízkosti Notre Dame d'Esperance Church.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine patří mimo jiné Cannes Casino, Festivalový palác a kongresové centrum, Chrám archanděla Michaela.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine apartmán patří restaurace La Vie en Rose a Waikiki Plage, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine bazén?
      Ano, v apartmán La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine je plavecký bazén.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    La Paranthese Calme Avec Terrasse, Jardin Et Piscine Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít